Výrobci V této kategorii nejsou žádné produkty.

Podkategorie

  • Traktory vyrábené společností Seco Industries jsou tradične robustní, snadno ovladatelné a určené k celorocnímu použití. Všechny byly vyvinuty ve vlastním konstrukčním oddělení firmy jako výsledek dlouhodobého vývoje, uplatnění praktických zkušeností z každodenního provozu a operativních inovací provedených na základě potřeb uživatelů. Neměnnou strategií Seco Industries zůstává výroba vysoce kvalitních, spolehlivých a úsporných traktorů s vysokým výkonem pro náročné u?živatele. Proto vyrábí ve vlastních špičkově vybavených provozech firma pres 70 procent všech komponentů pro své traktory, které navíc jako jediný dodavatel u nás vybavuje také profesionálními motory a převodovkami od předních světových výrobců.

  • Český zahradní traktor je neocenitelným pomocníkem pro vaši zahradu a pro ušetření vašeho času. K zahradním traktorům jde připojit široká škála příslušenství. České zahradní traktory Starjet, Panther a Challenge od českého výrobce: můžeme ze svých zkušeností říci, že se jedná o nejlepší zahradní traktory na českém trhu. Kvalita zpracování a použité materiály nemají v oblasti zahradních traktorů konkurenci. Všechny zahradní traktory jsou osazeny silnými motory, elektoromagnetickou spojkou a hydropřevodovkou. Můžete si vybrat převodovky s automatickou uzávěrkou (jediné na trhu), profipřevodovky s uzávěrkou. Zahradní traktor Starjet posbírá i vysokou mokrou trávu. Jediný univerzální přední závěs vám zajistí využití veškerého příslušenství, které lze k traktorům přidělat. Díky univerzálnímu závěsu je výměna příslušenství hračka. Český zahrarní traktor Karsit, jsou prvotřídně zpracované, osazené kvalitními motory, hydropřevodovkami, řady hobby i profesionál. Traktory využijete, jak na sečení trávy, tak i na údržbu okolních ploch.
  • Scheppach je pojem! Již 78 let nabízí nekompromisní profesionální stroje pro práci se dřevem. Tradiční německá preciznost, propracovanost každého detailu a excelentní servis dovedly tuto značku na samý vrchol. Nyní je tu Woodster, nová značka strojů pro náročné hobby použití, která těží z desetiletí zkušeností techniků Scheppachu a přidává něco navíc–dostupnost pro každého. Pokud nejste profesionál ale přesto vyžadujete stroje výborné kvality, Woodster je tu právě pro Vás.