Seco - české zahradní a travní traktory

Traktory vyrábené společností Seco Industries jsou tradične robustní, snadno ovladatelné a určené k celorocnímu použití. Všechny byly vyvinuty ve vlastním konstrukčním oddělení firmy jako výsledek dlouhodobého vývoje, uplatnění praktických zkušeností z každodenního provozu a operativních inovací provedených na základě potřeb uživatelů. Neměnnou ...

Traktory vyrábené společností Seco Industries jsou tradične robustní, snadno ovladatelné a určené k celorocnímu použití. Všechny byly vyvinuty ve vlastním konstrukčním oddělení firmy jako výsledek dlouhodobého vývoje, uplatnění praktických zkušeností z každodenního provozu a operativních inovací provedených na základě potřeb uživatelů. Neměnnou strategií Seco Industries zůstává výroba vysoce kvalitních, spolehlivých a úsporných traktorů s vysokým výkonem pro náročné u?živatele. Proto vyrábí ve vlastních špičkově vybavených provozech firma pres 70 procent všech komponentů pro své traktory, které navíc jako jediný dodavatel u nás vybavuje také profesionálními motory a převodovkami od předních světových výrobců.

Zobrazit

Seco - české zahradní a travní traktory Počet produktů: 15

Podkategorie

 • Katalog zahradní traktory Seco Industries

  Katalog zahradní traktory Seco Industries

  Katalog zahradní traktory Seco Industries

 • Zahradní traktory Challenge AJ 92-16HP a AJ 92-22HP

  Dlouho očekávaný zahradní traktor na českém trhu. Hlavní předností Challenge je robustní konstrukce celého traktoru, která odpovídá u konkurence mnohdy i dvojnásobné ceně. Další předností traktorů Challenge je malý poloměr zatáčení, který se výborně hodí i na členitější pozemky, disponuje největším sběrným košem ve své třídě o objemu 300l, revoluční dynamický rám, který skvěle kopíruje nerovnosti sečeného pozemku a tím přenáší pouze minimum vibrací k obsluze a minimalizuje potřebu použití uzávěrky diferenciálu, robustní přední náprava z tvárné litiny, profesionální ložiska nábojů předních kol i všech vodících řemenic, řídící tyče a všechny čepy se seřiditelnými kulovými čepy, seřiditelné vůle na hřebenovém řízení, bez problému dostupné a prokazatelně nejlevnější náhradní díly na trhu dané tuzemskou výrobou ve vlastní strojírně Seco GROUP v Jičíně (AGS Jičín - Agrostroj Jičín s tradicí od roku 1888).

  Zahradní traktor Challenge je vybaven dvouválcovým motorem Briggs and Stratton INTEK V2 - 16HP nebo 22HP. Za zmíňku stojí ještě fakt, že pojezdová rychlost  traktoru Challenge je až 12 km/hod. Doporučujeme zahradní traktor používat pro sečení ploch do cca 8.000 m2, ale klidně poseká i více ( ale potom je lepší zvolit variantu traktoru STARJET). Mokrá či přerostlá tráva není pro Challenge žádný problém.

  Traktor je výborným celoročním pomocníkem na zahradě, chalupě či u obytného domu. Zahradní traktor Challenge nejen že seče, ale je možno připojit sklopný vozík, deflektor na mulčování, rozmetadlo, sněhovou radlici o záběru 120 cm......Na podzim lze využít Challenge ke sběru listí.

  Výhody traktoru Challenge:

  • Český výrobek s dlouholetou tradicí -  vlastní vývoj a výroba zahradních traktorů v jičínské společnosti Seco GROUP a.s. s tradicí od roku 1888. Společnost Seco GROUP je v tuzemsku největším výrobcem zahradních traktorů, každoročně vyrobí cca. 6500ks traktorů, z toho přes 70% vyváží do zahraničí např. EU, Německo, Francie, USA, Anglie, Austrálie, Nový Zéland více...
  • Dvouválcový motor z produkce Briggs and Stratton s výkonem 22HP a objemu 570ccm, oproti jednoválcovému má 2x vyšší životnost, vyrovnaný chod, vyšší výkon, nižší spotřebu a nižší náklady.
  • Revoluční dynamický rám, který skvěle kopíruje nerovnosti, přenáší minimum vibrací na obsluhu aminimalizujepotřebu použití uzávěrky diferenciálu. Hydrostatická převodovka se snadným ovládáním vpřed - vzad s maximální rychlostí 12km/h.
  • Šikmé sečení (nože se nemůžou potkat, předsazené nože) poháněné oboustraným klínovým řemenem ,PROFIelektromagnetická spojka sečení Warnerdomečky a unášeče nožů jsou z litiny, samostatné střižné kolíky ochrání při nárazu (stačí vyměnit jen střižný kolík za 10kč a né celý unašeč v řádu stovek kč)
  • Mokrá, přerostlá tráva - není pro Challenge problém, traktor má dokonale navržen zaoblený tvar sečení, široké nože, dále následuje rovný ocelový tunel bez záhybů, celý sekací systém zakončuje 300l koš jednoznačně největší ve své třídě
  • Přední náprava litá z tvárné litinyprofesionální ložiska v kolech a řemenicíchřídící tyče se seřiditelnýmikulovými čepy, seřiditelná vůle řízení na hřebení (není nutná výměna při opotřebení, jako u ostatních traktorů)
  • Kvalitní konstrukce materiál šrouby a matice s klasickým metrickým závitem (žádné americké whitworthovy jako jsou na některých zahraničních traktorech). Všechny spoje na traktoru Challenge jsou pevné spoje, tzn. šroub + matice (žádné samořezky jako používají někteří výrobci levnějších traktorů).
  • Díky české výrobě jsou náhradní díly na Challenge bez problémů dostupné a prokazatelně nejlevnější na trhu

  Rozkres zahradní traktor Seco Challenge

  Zahradní traktor Challenge AJ 92-16HP

  Video - Zahradní traktory Challenge AJ92-16HP / 22HP

   

 • Zahradní traktory SECO Starjet III UJ 102/110/122 cm s motory 16-24HP

  STARJET III - traktor nové generace

  • cca o 30% větší tunel -> ještě lepší sběr  i mokré trávy za nižší provozní náklady
  • nový tvar skeletu sečení -> ještě lepší střih, sběr za nižší provozní náklady
  • lepší plnění koše s větším objemem 320l a 380l -> úspora času a provozních nákladů při odvozu trávy
  • nová větší palivová nádrž s průhledným oknem -> úspora času sekání + zvýšený komfort obsluhy
  • nová ergonomie traktoru a jinak umístěné pedály pojezdu -> úspora času sekání + zvýšený komfort obsluhy
  • nová litinová náprava s větším výkyvem -> lepší kopírování terénu, větší využití traktoru
  • nové řízení - znatelně menší poloměr otáčení o 30% (136cm z předchozích 182cm)-> úspora času sekání + zvýšený komfort obsluhy
  • všechny změny přispěly k vypepšení ve všech směrech jak konstrukce, kvality, ergonomie, ..., ale tím hlavně k úspoře paliva o 10% a hlavně k úspoře času sekání ( při porovnání předchozího modelu se stejným motorem a na stejné ploše)

  vylepšení: STARJET III generace vůči II generace
  * nový svěží a moderní design  kapotáže s minimem viditelných  ořezových hran
  * použití strukturovaného ABS plastu s povrchovou vrstvou PMMA zvyšující odolnost proti oděru, chemickým látkám a UV záření
  * nově kapota zajištěna pomocí plastových čepů a pryžových pouzder, znemožňuje oděr kapoty o panel
  * zvýšená celková tuhost panelu – nový tvar panelu s novými výztuhami
  * kovové víko servisního vstupu panelu
  * odolná ocelová podlaha z 3 mm plechu s protiskluzovou úpravou
  * vylepšená ergonomie, všechny ovládací prvky v pohodlném dosahu a více prostoru pro obsluhu
  * zlepšení výhledu obsluhy, bezvadná viditelnost předních a zadních kol stroje
  * zjednodušení návaznosti víka zásobníku trávy na dvoublatník eliminuje poškození plastů a umožňuje rychlé spasování
  * změna designu a technického provedení zásobníku trávy, optimalizace umístění úchopových madel, skrytí montážních prvků, zlepšení výhledu obsluhy na zadní část stroje
  * nová voděodolná LED světla s denním svícením
  * vylepšení servisního přístupu a zvětšení prostoru k seřizování segmentu řízení
  * zodolněné řízení u zodolněných modelů (tedy Starjet P5 a vyšší)
  * nabíjecí USB zásuvka 5V - 2,1 A u modelu P6
  * odkládací místo na láhev o objemu 0,5 L

  Výhody traktoru Seco Starjet III - traktor nové generace:

  • Český výrobek s dlouholetou tradicí -  vlastní vývoj a výroba zahradních traktorů v jičínské společnosti Seco Industies. s tradicí od roku 1888. Společnost  Seco Industries je v tuzemsku největším výrobcem zahradních traktorů, každoročně vyrobí cca. 6500ks traktorů, z toho přes 70% vyváží do zahraničí např. EU, Německo, Francie, USA, Anglie, Austrálie, Nový Zéland  více...
  • Dvouválcový motor z produkce Briggs and Stratton řada PROFI - VANGUARD s výkonem 21-23HP, Motory Comercial series 22-24HP, Professional serie 20-24HP a základní řada Intek, oproti jednoválcovému má 2x vyšší životnost, vyrovnaný chod, vyšší výkon, nižší spotřebu a nižší náklady. Traktory vyšší třídy jsou osazen\ plně profesionálním a úsporným motorem Briggs and Stratton VANGUARD (modelová řada motorů VANGUARD je vyráběna speciálně v Japonsku, výrobce Briggs and Stratton poskytuje na VANGUARD a Comercial series prodlouženou záruku 3 roky - přečtěte si tiskovou zprávu ). Zde najdete základní rozdíly mezi motory INTEK a profesionálními VANGUARD.
  • Hydrostatická převodovka Tuff Torq (zde si přečtěte zajímavosti o převodovkách) - téměř všechny traktory vybaveny uzávěrkou diferenciálu (neplatí pro nějaké modely Challenge, Starjet p1 a Starjet Exclusive P5). Model Starjet Exclusive 4x4 je vybaven profesionálním pohonem 4x4 s uzávěrkou diferenciálu.
  • Exclusive varianta větší konstrukce traktoru, komfortní sedadlo De-LUXE, větší koš 380l, tempomat, systém vypnutí sečení AUT/MAN, naklápěcí volant doplněný o ovládací kouli a informační panel signalizující: dobíjení, mazání motoru, rezervu paliva, zapnutí nebo vypnutí tempomatu, funkce rotujícího žacího ústrojí a sešlápnutí brzdy.
  •  Revoluční dynamický rám s velmi tuhou a masivní konstrukcí snášející nerovný terén
  • Zaoblený tvar sečení (lepší sběr) , PROFI elektromagnetická spojka sečení Warner domečky a unášeče nožů jsou z tvárné litiny , samostatné střižné kolíky ochrání při nárazu (stačí vyměnit jen střižný kolík za 10kč a né celý unašeč v řádu stovek kč) 
  •  Mokrá, přerostlá tráva - není pro Starjet II problém, traktor má dokonale navržen zaoblený tvar sečení, široké nože, dále následuje velký rovný ocelový tunel bez záhybů, celý sekací systém zakončuje  380l koš jednoznačně největšíve své třídě 
  •  Přední náprava litá z tvárné litiny profesionální ložiska v kolech a řemenicích, řídící tyče se seřiditelnými kulovými čepy, seřiditelná vůle řízení na hřebeni řízení(není nutná výměna při opotřebení, jako u ostatních traktorů) 
  •  Kvalitní konstrukce materiál šrouby a matice s klasickým metrickým závitem(žádné americké whitworthovy jako jsou na některých zahraničních traktorech). Všechny spoje na traktoru Starjet jsou pevné spoje, tzn.šroub + matice(žádné samořezky jako používají někteří výrobci levnějších traktorů). 
  •  Díky  české výrobě jsou náhradní díly na Starjet bez problémů dostupné a prokazatelně  nejlevnějšína trhu.  Řemen na převodovku a sečení v klasickém českém rozměru(např. sečení 17x1375Li -cenově vyjde doslova na pár korun oproti typizovaným řemenům na zahraniční traktory) 
  •  Vysoká hmotnost traktorů ukazuje, že traktory jsou vyráběny zesilných materiálů , tzn.dlouhá životnost- nedochází k deformacím, rám nepraská, apod...

  Rozkres zahradní traktor Seco Starjet II - nová generace UJ 102

  popis traktoru seco Starjet II nové generace

  popis traktoru seco Starjet II nové generace

  Zahradní traktory SECO Starjet od českého výrobce Seco Industries (AGS Jičín) s tradicí od roku 1888. Zahradní traktor SECO STARJET I s označením UJ je primárně určený k sečení nebo mulčování travnatých ploch. Ze široké nabídky traktorů určených od náročného domácího použití až po obecní a komunální plochy si jistě vybere každý. Traktory Starjet denně používá více než pětset obcí k sečení a údržbě obecních ploch. Starjet je také nejrozšířenějším traktorem v ČR v údržbě fotbalových a jiných travnatých hřišť. Mezi naše Vážené VIP zákazníky patří nejprestižnější fotbalové kluby jako je AC Sparta Praha, SK Slavia Praha, Bohemians 1095, FC Slovan Liberec, FK Baumit Jablonec, FK Mladá Boleslav a další. Použitím originálního příslušenství lze Starjet využít po celý rok.

  Zahradní traktor Starjet - v létě seká trávu v zimě uklízí sníh

  Nespornou výhodou traktoru Starjet je možné CELOROČNÍ VYUŽITÍ zahradního traktoru. Pro více informací nahlédněte do příslušenství. Poté travní traktor Starjet využijete nejen na sečení trávy od jara do podzimu, ale celoročně. V zimě s traktorem Starjet můžete uklízet sníh pomocí sněhové radlice, sněhové frézy nebo zametacího kartáče s možností doplnění o rozmetadlo soli. Od jara do podzimu poté můžete traktor převážet materiál za pomoci sklopného vozíku, zametat zpevněné plochy zametacím kartáčem, rozmetat hnojivo nebo travní směs. V neposlední řadě je travní traktor Starjet výborným pomocníkem při podzimním sběru listí.

 • Zahradní traktor mulčovač Goliath od českého výrobce Seco s tradicí od roku 1888

   

  Speciální mulčer Seco Goliath je zejména určený k mulčování neudržovaných, náletových a jiných zanedbaných ploch. S lehkostí Goliath 4x4 zvládne posekat náletové dřeviny, šípkové keře či vzrostlý rákos. V celé Evropě je potom oblíben zejména pro jeho jedinečné vlastnosti při údržbě příkopů silnic, sjezdových tratí, koryt řek a rybníků, vysekávání trávy v lesnických školkách, ...

  Mulčovač Goliath díky profesionálnímu motoru Kawasaki a profesionálnímu pohonu 4x4 s mechanickou uzávěrkou diferenciálu je možné použití i v místech, kde jiný čtyřkolový traktor použít nelze. Standardem mulčeru Goliath je soustava první, která předurčuje stroj ke každodennímu užití: perfektní ergonomii pracoviště řidiče, veškeré potřebné ovládání na dosah ruky, seřiditelný sklon volantu doplněného o ovládací kouli, palivová nádrž o objemu 16 litrů (s ukazatelem i kontrolkou rezervy), komfortní sedadlo s opěrkami rukou a v neposlední řadě i multifunkční informační panel. Goliath je také jediným modelem v našem sortimentu, který je opatřen sklopným bezpečnostním rámem ROPS a zapínání žacího ústrojí pomocí elektromagnetické spojky s plynulým rozběhem "soft start". Informační panel zobrazuje všechny důležité informace. Stav zapnutí nebo vypnutí tempomatu, stav dobíjení akumulátoru, kontrolu mazání motoru, apod. Pro nejnáročnější podmínky je stroj ve standardní výbavě osazen profesionálním typem pneumatik. Jedná se o čtyř plátnový model se šípovým dezénem, který má v náročných podmínkách vynikající záběr.

  K základní pohonné jednotce Goliath 4x4, je možno připojit:

  Žací ústrojí 92 cm

  Žací ústrojí 110 cm

  Žací ústrojí 132 cm

  Použitím originálního příslušenství lze Goliath využít po celý rok. Můžete snadno připojit zadní závěs pro tažení sklopného vozíku. Po připojení předního závěsu můžete využít shrnovací radlici, zametací kartáč či sněhovou frézu.

 • Zahradní traktor - mulčovač CrossJet od českého výrobce Seco s tradicí od roku 1888

   

  Mulčovač CrossJet je zejména určený k mulčování neudržovaných, náletových a jiných zanedbaných ploch. Mulčer s lehkostí zvládne posekat náletové dřeviny, šípkové keře či vzrostlý rákos. V celé Evropě je potom oblíben zejména pro jeho jedinečné vlastnosti při údržbě příkopů silnic, sjezdových tratí, údržby koryt řek a rybníků, vysekávání trávy v lesnických školkách, ... Mulčovač Crossjet použitím originálního příslušenství lze využít po celý rok. Crossjet vyrábíme ve dvou základních variantách. Základní verzí je Crossjet 4x2 v pohonem zadních kol. Pro nejnáročnější uživatele je potom k dispozici verze s pohonem všech kol Crossjet 4x4.

 • BAZAR - použité zahradní traktory z od českého výrobce z Jičína, kterého můžete znát po názvy firmy AGS Jičín, Seco Group, Seco Industries s historií od roku 1888. Každý rok vyrobí přes 6000ks zahradní traktorů s odolnou konstrukcí a vysokou užitnou hodnotou, i když jsou použité. Traktory nabízí pro sekání - zahradní traktory Challenge, Starjet,.. nebo mulčovače Panther, Crossjet a Goliath
 • Výprodej traktorů Seco Challenge, Starjet, Crossjet, Goliath za výhodné ceny
na stránku
Zobrazuje se 1 – 12 z 15 položek
 • robustní traktor české výroby SECO s !!!!!!uzávěrkou diferenciálu!!!!!!!!!! jediný na trhu, záběr 92 cm, motor Briggs and Stratton INTEK 2válec 16HP, hydrostatatická převodovka, koš 300L


  Cena: 98 900 Kč
 • Cena: 109 900 Kč
  Cena od: 104 900 Kč 109 900 Kč

  NOVINKA - traktor české výroby s mechanickou uzávěrkou diferenciálu za super cenu!!!!, záběr 102 cm, motor Briggs and Stratton Intek 2válec 22HP, hydrostatatická převodovka, litinová náprava, koš 300L

 • Cena: 124 900 Kč
  Cena od: 124 900 Kč 124 900 Kč

  NOVÝ model 2022 traktor české výroby, záběr 102 cm, motor 22HP Intek Briggs and Stratton, hydrostatická převodovka T3 s mechanickou uzávěrkou diferenciálu, koš 320l

 • Skladem
  Cena: 147 900 Kč
  Cena od: 147 900 Kč 147 900 Kč

  NOVÝ model 2022 traktor české výroby, záběr 102 cm, motor 22HP Commercial series Briggs and Stratton, PROFI hydrostatická převodovka K62 +mech. uzávěrka, koš 380L

 • Skladem
  Cena: 158 900 Kč
  Cena od: 158 900 Kč 158 900 Kč

  Zodolněný model P5, traktor české výroby, záběr 102 cm, motor 22HP Commercial series Briggs and Stratton, PROFI hydrostatická převodovka Tuff TORQ K62 +mech. uzávěrka, koš 380L

 • Skladem
  Cena: 179 900 Kč
  Cena od: 179 900 Kč 179 900 Kč

  NOVÝ model P6 zodolněný traktor české výroby, záběr 102 cm, dvouválcový motor 23HP Vanguard Briggs and Stratton, PROFI hydrostatická převodovka K62 + uzávěrka diferenciálu, koš 380L, maximální výbava

 • Cena: 182 900 Kč
  Cena od: 182 900 Kč 182 900 Kč

  pohonem 4x4, traktor české výroby, záběr 102 cm, motor 24HP Commercial series Briggs and Stratton, PROFI hydrostatická převodovka K62 +mech. uzávěrka, koš 380L

 • mulčovač traktor 4x2 české výroby, záběr 92 cm, PROFImotor 21HP VANGUARD Briggs and Stratton, hydrostat K62 + uzávěrka


  Cena: 194 900 Kč
 • Cena: 199 900 Kč
  Cena od: 199 900 Kč 199 900 Kč

  mulčovač traktor 4x2 české výroby, záběr dle výběru 92,110cm, PROFI motor 23HP Vanguard, hydrostat K62 + uzávěrka diferenciálu

 • Skladem
  Cena: 214 900 Kč
  Cena od: 214 900 Kč 214 900 Kč

  traktor české výroby Seco s pohonem 4x4, záběr 102 cm, PROFI motor Briggs and Stratton 23HP Vanguard, hydrostatatická převodovka K664, koš 380L, plná výbava

 • Cena: 214 900 Kč
  Cena od: 244 900 Kč 244 900 Kč

  traktor s výškovým vyklápěním a vzdáleným výklopem, české výroby, záběr 102 cm, motor 23HP Vanguard nebo 26HP Commercial Briggs and Stratton, výškový zdvih pístnicí, PROFI hydrostatická převodovka K664 + uzávěrka dif., koš 400L

 • mulčovač traktor 4x4 české výroby, záběr 92 cm, PROFImotor 23HP VANGUARD Briggs and Stratton, hydrostat K664 + uzávěrka


  Cena: 264 900 Kč
Zobrazuje se 1 – 12 z 15 položek