AKU program STIGA 500

STIGA AKU řada 500

STIGA přichází s novým AKU programem 500, díky kterému můžete na jednu baterii pohánět až 7 strojů. S křovinořezem můžete vyžínat zarostlé části zahrady, sekačka vám vykouzlí dokonalý trávník, plotostřihem dáte svým keřům dokonalý tvar, pila vám poslouží jak v lese tak na zahradě, foukačem se zbavíte napadaného listí během pár...

STIGA AKU řada 500

STIGA přichází s novým AKU programem 500, díky kterému můžete na jednu baterii pohánět až 7 strojů. S křovinořezem můžete vyžínat zarostlé části zahrady, sekačka vám vykouzlí dokonalý trávník, plotostřihem dáte svým keřům dokonalý tvar, pila vám poslouží jak v lese tak na zahradě, foukačem se zbavíte napadaného listí během pár okamžiků a Multi Tool nářadí vám poslouží jako vyvětvovací pila nebo plotostřih, stačí nasadit jednu ze dvou hlav podle vašich momentálních potřeb. Díky AKU nářadí STIGA vám už nikdy nebude překážet kabel a ušetříte peníze za palivo.

STIGA 48 V AKU řada 500

 

Proč právě stroje řady STIGA AKU 500?

Bezuhlíkový indukční motor STIGA je absolutní špičkou mezi elektrickými motory. Díky absenci uhlíků je takřka bezúdržbový. Ještě důležitějšími vlastnostmi oproti klasickým motorům jsou delší životnost, vyšší účinnost, vyšší otáčky, o 30% vyšší točivý moment, o 70% méně vibrací a nižší hlučnost. Zákazník tak získá aku stroj se všemi jeho výhodami a s výkonem, který mu dosud byly schopny poskytnout pouze benzínové stroje.

 DIGIPRO - SÍLA, KTERÁ VÁS OHROMÍ 

STIGA představuje nejmodernější technologii bezuhlíkových motorů DigiPro. Nyní je aku technika taková, jakou jste ji vždy chtěli mít – silná, tichá, bezúdržbová. S novými motory DigiPro nyní zvládnete i úkoly, které byly dříve vyhrazeny pouze benzínovým strojům.

 Výhody bezuhlíkových motorů DIGIPRO

  •  Účinná elektronická kontrola - díky ní motor dostane maximum výkonu z každé baterie STIGA.
  • Nízké zahřívání a tichý chod.
  • Méně pohyblivých částí a minimum třecích ploch znamená, že se méně energie změní v teplo a více se spotřebuje na skutečnou práci.
  • Už tak tichý elektrický motor se díky menšímu množství pohyblivých částí stává ještě tišším.
  • O 30% více síly a o 80% delší životnost.
  • Nové motory DigiPro Vám poskytnou takovou sílu, na kterou jste byli dosud zvyklí pouze u benzínových strojů. A to vše bez emisí a nákladné údržby.
  • Motory DigiPro vydrží mnohem déle než standardní elektrické motory.
  • O 70% méně vibrací, vyšší otáčky.
  • Výrazně méně škodlivých vibrací šetří vaše zdraví a zvyšuje pracovní komfort a pohodu.
  • Výrazně vyšší otáčky motoru DigiPro se významně podílí na vysokém výkonu celého stroje.
Zobrazit

AKU program STIGA 500 Počet produktů: 17

na stránku
Zobrazuje se 1 – 12 z 17 položek
Zobrazuje se 1 – 12 z 17 položek