Malotraktory VARI

VÝHODA VARI SYSTÉMU - JEDEN MOTOR NA VŠECHNY PRÁCE!

   Srdcem stavebnicového systému je pohonná jednotka HONDA s řidítky a automatickou odstředivou spojkou. Ta slouží k pohonu dvou základních převodových skříní – DSK-316 a DSK-317. Pohonnou jednotku lze veli...

VÝHODA VARI SYSTÉMU - JEDEN MOTOR NA VŠECHNY PRÁCE!

   Srdcem stavebnicového systému je pohonná jednotka HONDA s řidítky a automatickou odstředivou spojkou. Ta slouží k pohonu dvou základních převodových skříní – DSK-316 a DSK-317. Pohonnou jednotku lze velice jednoduchým způsobem přendat z jedné převodové skříně na druhou. Tímto rozdělením převodových skříní si může zákazník z naší obchodní sítě odvézt stroj sestavený prodavačem přímo dle jeho požadavků.

Žádný univerzální stroj nemůže ve výkonové třídě 4 - 6 HP splnit tak protichůdné požadavky zákazníků. Právě díky čtyřicetileté zkušenosti používá firma VARI koncept jedné pohonné jednotky a dvou převodových skříní. To umožňuje praktické řešení všech požadavků zákazníka pro práci na poli, zahradě, ve skleníku nebo profesionálům v komunálních službách při údržbě a úklidu malých a středně velkých pozemků.

 

malotraktor VARI

 

 

Převodová skříň DSK-317.1

(malotraktory GLOBAL)

 

 Převodová skříň DSK-316

  

Třírychlostní převodová skříň se zpátečkou DSK-317 je určená pro orbu, kde potřebujeme těžký stroj s velkými koly a dobrou adhezí. Orební jednotka, která má hmotnost 250 kg, umožňuje orbu až do hloubky 18 cm. Ke stroji lze připojit oboustranný nebo jednostranný pluh, vyorávací radlice, radličkový kypřič, stavitelný smyk, hřebové brány, kombinátor, hrobkovací radlice , shrnovací radlice a vyklápěcí návěs, který je schválen pro provoz na místních komunikacích (viz. malotraktor VARI akční sety). Jednoduchou výměnou tažné nápravy za sestavu kypřicích nožů bez použití nářadí získáme rotační kypřič o záběru od 60 do 125 cm s možností volby kypřicího ústrojí dle typu půdy (lehká, středně těžká - úhlové nože, těžká - kopinaté nože).

                  

Pro sečení a komunální práce potřebujeme malý a velmi lehký stroj, který se musí vejít pod keře na zahradě, nesmí poškodit trávník a musí s ním být snadná manipulace. To splňuje převodová skříň DSK-316 s aktivním vývodem. Je kompaktní a lehká a práce s ní je velice pohodlná. Rychlá výměna adaptérů pomocí aretačního kolíku dovoluje používat tuto sestavu celoročně pro veškeré komunální práce, jako je sečení, mulčování, zametání, srhnování a obracení sena, odhoz a úklid sněhu. Při práci na velkých plochách lze pro usnadnění práce připojit sulku AV-650 s odpruženou sedačkou a pedálovou brzdou.

 

 

 

 

DSK-317 (GLOBAL)                                                              DSK-316

DSK-317 se sněhovou radlicí ASR-1000                        DSK-316 se zametacím kartáčem KV-100/Z

Malotraktor VARI GLOBAL při orbě                        DSK-316 se sněhovou frézou

Malotraktor VARI GLOBAL s vozíkem                        DSK-316 s bubnovou sekačkou SAMSON-56

Zobrazit

Malotraktory VARI Je zde 1 produkt.

Podkategorie

 • Malotraktor VARI GLOBAL

  Malotraktor VARI GLOBAL je určen pro těžké práce, jako je obdělávání půdy, rotavátorování nebo převážení nákladu. Ke stroji lze připojit např. oboustranný nebo jednostranný pluh, vyorávací radlice, radličkový kypřič, smyk, brány, kombinátor, hrobkovací radlice, shrnovací radlice, sazeč brambor nebo vyklápěcí návěs, který je schválen pro provoz na komunikacích 3. a 4. třídy.

  Nová konstrukce motoru VARI GLOBALNová konstrukce pohonné jednotky VARI GLOBAL

  • nižší hmotnost - snížení pouze na 20kg
  • antivibrační řidítka - snížení vibrací o 20%
  • lepší ergonomické prvky, nastavení stranově i výškově
  • zvýšení tuhosťi hlavní nosné části
  • automatická odstředivá spojka

   

   

  Nová převodovka VARI DSK-317.1 pro snadnější výměnu rotavátoru

   

  Nová konstrukce připojení tažné nápravy k převodové skříni DSK-317.1/S umožňuje velice jednoduchou výměnu za sestavu kypřicích nožů bez použití nářadí, čímž získáte profesionální rotavátor se záběrem od 60 do 125 cm a s možností volby kypřicího ústrojí dle typu půdy.

  Inovace

  • nová 12" šípová kola s lepším dezénem pneu
  • snadná výměna pojez. kol za rotavátor
  • vylepšené ovládání aretace kol
Zobrazuje se 1 – 1 z 1 položky
Zobrazuje se 1 – 1 z 1 položky