IZY


Sekačky Honda HRG – IZY

zahradní sekačky HONDA IZY - HRGSpolehlivý pracant pro každého

IZY ZNAMENÁ SNADNÝ. SNADNÁ A POHODLNÁ PRÁCE. SNADNÝ START MOTORU. SNADNÁ OBSLUHA, KTEROU ZVLÁDNE KAŽDÝ.

Stejně jako u jiných řad sekaček těžíi tato řada z kvality ekologicky čistéhoa nehlučného motoru Honda se systémem snadného startu EASY START. Toto výkonné srdce je dokonale sladěno s celou konstrukcí stroje. Výsledkem je sekačka, která se velice snadno startuje, obsluhuje a na jejíž okamžitou připravenost k práci mohou spoléhati občasní uživatelé, kteří nechávají stroj dlouho stát. Sekačky řady IZY není nutno k práci přemlouvat a složitě nastavovat. Ke snadné obsluze a komfortu přispívá i propracovaná funkce sběru trávy s tzv. turbosacím efektem, díky kterému vám odpadnou veškeré starostis dodatečným odklízením posekané trávy. U tohoto stroje je také samozřejmostí funkce mulčování, bez kterého si většina zkušených uživatelů sekání již nedovede představit. Velká a robustní kolečka a nízká hmotnost umožňují stroji snadný pohyb. Do sekačky IZY s metalickou barvou v odstínu „champagne“ a s černou ovládací rukojetí se snadno zamilujete.

 

Řada HRG - IZY

Elegantní, pevné a snadné pro obsluhu a ovládání, údržbu i uskladnění. Sekačky řady HRG nesou „přezdívku“ s názvem Izy (z anglického „easy“ čti „ízy“ – snadno) jsou dostatečně obratné na to, aby se s nimi snadno a rychle manévrovalo po členitém trávníku. Na sekačce nenajdete žádné zbytečné ovládací prvky ve formě páček, táhel atd. Pro

svoji jednoduchost se jedná o ryzí, jednoduchou sekačku bez zbytečností, ale s vynikajícím výkonem, spolehlivostí a hlavně bezkonkurenčí kvalitou střihu a sběru trávy.

Naše sekačky řady HRG IZY se dělí na verze bez pojezdu nebo s vlastním pojezdem. Nic jiného nepromění během chvíle Vaši zahradu v perfektní, pečlivě střižený trávník.

Hlavní přednosti sekaček Honda řady HRG


Hmotnostně velmi vyvážená a kompaktní konstrukce sekačky

umožňuje velmi snadno tlačit či přitahovat sekačku ve stísněných místech kolem překážek.


Podvozek vylisován z odolné ocele

Kvalitní a pevný materiál odolný vůči nárazům a kataforézní povrchová úprava chrání před korozí, otěrem a působením UV záření. Kataforéza je jednou z nejprogresivnějších výrobních technologií nanášení ekologických práškových barev s vysokým stupněm antikorozní ochrany kovů.


Speciální žací nůž

Tvarování žacího nože, míra zahnutí a šíře lopatky, délka broušeného žacího břitu a pevnostní prolis celého nože je výsledkem podrobného studia v aerodynamickém tunelu tak, aby při stanovených otáčkách nůž splňoval náročné požadavky na dokonalý řez travního stébla a výhoz trávy do sběrného koše. Nůž je vyroben tak, aby se díky své speciální konstrukci a použitému materiálu byl při práci dostatečně pevný a nekroutil se, ale aby se při náhodném nárazu na pevnou překážku sám zdeformoval a do jisté míry absorboval energii nárazu, aniž by se zlomil. To znamená vyšší ochranu motoru před vážným poškozením a delší životnost stroje.


Možnost mulčování

Některé verze sekaček řady HRG jsou standardně vybaveny přídavným mulčovacím nožem a mulčovací ucpávkou, u některých je nutné toto příslušenství dokoupit a některé verze jsou vybaveny již v základu klapkovým integrovaným mulčovacím systémem „VersamowTM“. Díky dvěma nožům „Twin Blade“ – žacímu a mulčovacímu dochází k mnohonásobně drobnějšímu rozsekání travních stébel a recyklováním těchto malých travních částeček zpět do Vašeho trávníku jej IZY přirozeně a ekologicky hnojí a Váš trávník je tak neustále svěží a zdravý.


Sběrný travní koš velkého objemu

Pečlivě promyšlené tvarování a konstrukce žací komory díky maximálnímu průtoku vzduchu zaručuje vynikající schopnost sběru trávy a speciální textílie travního koše zachycuje i drobné prachové částice a snižuje prašnost. Konstrukce, vyváženost a rovnoměrné zaplňování sběrného koše zabraňuje samovolnému vypadávání posbírané trávy při přenášení bez ohledu na míru naplnění trávou.


Výkonný a úsporný motor sekačky

Na modelech IZY slouží jako pohonná jednotka čtyřtaktní motor o zdvihovém Honda GCV objemu 160 ccm, který tvoří špičku ve výkonu a kroutícím momentu mezi motory této kategorie. Jedná se v této kategorii o nejsilnější motor na trhu. Navíc konstrukce OHC umožňuje spalování velmi chudé směsi, což snižuje spotřebu paliva a nízkou úroveň výfukových emisí. Automatický sytič zaručuje snadné startování i pro méně zkušenou obsluhu.


IZY bez pojezdu

Sekačky lehké na manipulaci a vhodné pro malé a střední travnaté plochy. Jedná se o řadu nejlehčích benzínových sekaček, jejichž hmotnost startuje na 28,5 kg. Jsou přímo stvořené pro okrasné zahrady menších rozměrů nebo komplex menších zahrad, kde je vyžadována veliká obratnost sekačky. Jsou výborné i na sekání menších travnatých ploch citlivých na kvalitu sběru a hlučnost stroje při provozu. Sekačky IZY jsou totiž s rezervou tišší, než to vyžadují Euro směrnice.


IZY s vlastním pojezdem (Jednorychlostním)

Travní sekačky ideální pro lehkou práci na středních i větších zatravněných plochách. Pokud díky hrbolatému, svažitému či jinak členěnému povrchu je pro snadný pohyb sekačky nutná větší síla nebo je vaše zahrada příliš rozlehlá na to, abyste sekačku tlačili, tak potřebujete sekačku s vlastním pojezdem. Všechny sekačky s pojezdem disponují vynikající sběrací schopností a výkonem.


IZY s vlastním pojezdem SMART Drive® (Plynule proměnným)

Snadné, univerzální a se špetkou komfortu. Plynule ovládaná rychlost jízdy při pohybu mezi různými překážkami na zahradě umožňuje precizní a pohodlné sekání trávy na členitých rozlehlejších zahradách dokonce usazených i ve svahu. Systém je primárně konstruován tak, aby uživatel měl možnost pomocí prstů pohodlně a plynule ovládat rychlost jízdy a umožnit tak bezpečnější a přesnější rychlost sekání kolem stromů, plotů, zídek a květinových záhonů. Znamená to také konec poškození trávníku díky manévrování v místech, kde je nutné rychlost jízdy snížit.

Vybavenost sekačky IZY klapkovým integrovaným mulčovacím systémem VersamowTM, ergonomickou ovládací rukojetí, velkoobjemovým sběrným košem velkého průtoku vzduchu, pojezdem SMART Drive® dělá ze stroje naprosto výjimečného, výkonného a víceúčelového pomocníka pro pravidelnou údržbu trávníku na vaší zahradě. Užívejte si všech předností sekačky jako elektrického startování, plynulého ovládání rychlosti jízdy, možnosti vypnutí rotace nože bez vypnutí motoru až po rychlé přepnutí do režimu mulčování.


Klíčové přednosti a základní vybavení 416 a 466

 • Jednorychlostní pojezd pro snadnější jízdu (model 416 a 466 SK)
 • Podvozek vylisován z odolné ocele se speciální antikorozní úpravou
 • Nastavení výšky sekání společné pro každou nápravu zvlášť pro pohodlné ovládání
 • Optiflow – řízení toku vzduchu pod sekačkou pro dokonalý sběr trávy
 • Speciální žací nůž pro perfektní střih
 • Twin Blade pro lepší rozmělnění trávy (model 466 SK)
 • Automatický sytič pro snadné ovládání
 • Motor s technikou OHC – silný, úsporný a šetrný k životnímu prostředí

Klíčové přednosti a základní vybavení sekačky HRG 536 VK,VY,VL

 • Plynule proměnný pojezd SMART Drive® pro obratnější jízdu (sekačky Honda HRG 536 VK, VY, VL)
 • Podvozek vylisován z odolné ocele se speciální antikorozní úpravou
 • Nastavení výšky sekání na 6 poloh (28 – 102 mm)
 • Optiflow – řízení toku vzduchu pod sekačkou pro dokonalý sběr trávy
 • Speciální žací nůž pro perfektní střih
 • Integrované mulčovací zařízení VersamowTM pro rozšíření pracovních režimů sekačky
 • Twin Blade pro lepší rozmělnění trávy
 • Automatický sytič pro snadné ovládání
 • Motor s technikou OHC – silný, úsporný a šetrný k životnímu prostředí
 • Výškově nastavitelná rukojeť
 • Roto-stop® disková třecí spojka nože umožňuje zastavit žací nůž bez nutnosti vypnutí motoru (model HRG 536 VY)
 • Elektrický startér pro nastartování motoru pouhým otočením klíčku (model HRG 536 VL)

Zboží přidáno do oblíbených
Zboží bylo přidáno do porovnání

Používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu.

Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies.