Komunální traktory

John Deere X950R - středový sběr s velkým tunelem a 3-válcovým dieslovým motorem

Zahradní traktor John Deere X950R

Představujeme vám nový model john Deere X950R se zadním výhozem s velkým tunelem, rychloupínacím zadním sběracím košem a s žacím ústrojím, určeným pro profesionální nasazení. 

Tento nový přírůstek v naší stáji je postaven na robustním ocelovém rámua vybaven výkonný...

John Deere X950R - středový sběr s velkým tunelem a 3-válcovým dieslovým motorem

Zahradní traktor John Deere X950R

Představujeme vám nový model john Deere X950R se zadním výhozem s velkým tunelem, rychloupínacím zadním sběracím košem a s žacím ústrojím, určeným pro profesionální nasazení. 

Tento nový přírůstek v naší stáji je postaven na robustním ocelovém rámua vybaven výkonným pohonem s hydraulickou regulací záběru kol, se kterýmzvládne i ty nejnáročnější pracovní podmínky. Zásluhou pohodlného sedadla s vysokým opěradlem, stavitelného sloupku volantu, přehledné palubní desky a páky, v níž je integrováno více ovládacích prvků, navíc přijíždí s nebývalou úrovní komfortu. více zde zahradní traktor John Deere X950R


John Deere 1026R - Jeden traktor. Nekonečně možností.

Při konstrukci traktoru 1026R odpovídali naši inženýři přímo na požadavky našich zákazníků ve všech cílových oblastech. Lepší stabilita, vyšší komfort, více nářadí a příslušenství. A také lepší skladovatelnost samotného stroje.

Model 1026R je standardně vybaven hydrostatickou převodovkou, pohonem všech 4 kol (4WD) a hydraulickým řízením. Když se z blízka podíváte na další prvky, které 1026R nabízí – sedadlo deluxe, kvalitní odpružení, nastavitelný volant, osvětlení deluxe atd. – zjistíte, že zatímco traktor zvládá těžkou práci, vy se příjemně vezete.

A když přijde řeč na nářadí a příslušenství, traktor 1026R je opravdový švýcarský nůž. Malý svými rozměry, velký svými možnostmi využití. Je zkonstruován pro plnění různorodých úkolů a změna nářadí je snadná a velmi rychlá.

Zobrazit

Komunální traktory Počet produktů: 3

Podkategorie

 • John Deere X950R - středový sběr s velkým tunelem a 3-válcovým dieslovým motorem

  Zahradní traktor John Deere X950RPředstavujeme vám nový model john Deere X950R se zadním výhozem s velkým tunelem, rychloupínacím zadním sběracím košem a s žacím ústrojím, určeným pro profesionální nasazení.

  Tento nový přírůstek v naší stáji je postaven na robustním ocelovém rámu a vybaven výkonným pohonem s hydraulickou regulací záběru kol, se kterým zvládne i ty nejnáročnější pracovní podmínky. Zásluhou pohodlného sedadla s vysokým opěradlem, stavitelného sloupku volantu, přehledné palubní desky a páky, v níž je integrováno více ovládacích prvků, navíc přijíždí s nebývalou úrovní komfortu. více zde zahradní traktor John Deere X950R

Zobrazuje se 1 – 3 z 3 položek
 • Za bezkonkurenční pořizovací cenu přináší tento multifunkční stroj velmi vysokou užitnou hodnotu. V této cenové hladině navíc nabízí možnost vybavení vysokým zvedáním koše do výšky 195 cm, což se běžně objevuje u citelně dražších strojů.


  Cena: 272 129 Kč
 • Prvotřídní multifunkční stroj PIRAŇA spolehlivě zvládá každodenní nasazení v náročných podmínkách, přičemž neztrácí nic ze svých dokonalých sekacích a sběrných vlastností.


  Cena: 344 669 Kč
 • Cena: 525 000 Kč
  Cena: 525 000 Kč 525 000 Kč

  NOVINKA 2014 traktor John Deere X950R dieselovým motorem a středovým výhozem, sečení 122-137cm, zdvih koše 2m s objemem 650l

Zobrazuje se 1 – 3 z 3 položek