• Balení
Zahradní sekačka Honda PROFI HRH 536 K4 HXE
Zahradní sekačka Honda PROFI HRH 536 K4 HXE (1)
Zahradní sekačka Honda PROFI HRH 536 K4 HXE (2)
Zahradní sekačka Honda PROFI HRH 536 K4 HXE (3)
Zahradní sekačka Honda PROFI HRH 536 K4 HXE (4)
sekačky Honda HRD a HRH - profi
Zahradní sekačka Honda PROFI HRH 536 K4 HXE
Zahradní sekačka Honda PROFI HRH 536 K4 HXE (1)
Zahradní sekačka Honda PROFI HRH 536 K4 HXE (2)
Zahradní sekačka Honda PROFI HRH 536 K4 HXE (3)
Zahradní sekačka Honda PROFI HRH 536 K4 HXE (4)
sekačky Honda HRD a HRH - profi

Zahradní sekačka Honda PROFI HRH 536 HX

Honda
originál HONDA řada PROFI, 5let záruka, turbovysávací efekt, 53cm, hydrostatická převodovka pohon kardanem, spojka nože Rotostop, skelet hliník s doživotní zárukou

Tento balíček obsahuje

HRH536K4HXE
52 490 Kč
S DPH běžně od 2dnů

 • mail Našli jste lepší cenu?
 • Našli jste lepší cenu?

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Zavřít nebo  

 • help Dotaz na zboží
 • Dotaz na zboží

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Zavřít nebo  

  Dostupná doprava
  • Osobní odběr / vybraná varianta Zdarma
  • - zboží skladem lze expedovat ihned

   

  Zahradní sekačka Honda PROFI HRH 536 K4 HXE

  Zahradní profesionální sekačka Honda typu HRH je čistokrevný "profík", který je určen ke každodennímu nasazení v nejtěžších podmínkách. Tomu odpovídá i skelet odlitý z vysoce kvalitní hliníkové slitiny odolné vůči otěru a průrazu doplněný ocelovým nárazníkem. Ze stajného materiálu jako skelet jsou i rozměrná pojezdová kola, osazená na průmyslových ložiskách. Přenos síly od motoru k hydrostatické převodovce je pomocí kardanové hřídele. Profesionální motor Honda GXV160 je naladěn do režimu nejvyššího kroutícího momentu a propůjčuje celé sekačce dostatečnou rezervu síly. Ergonomicky a přehledně uspořádané ovládací prvky na výškově stavitelné rukojeti odpovídají požadavkům profesionálních uživatelů. Odolný žací nůž zajišťuje vynikající řez a vytváří dostatečný podtlak v žací komoře pro dokonalý sběr trávy do zesíleného textilního vaku navlečeného na ocelový rám.
  Profi motorová sekačka svojí konstrukcí splňuje nejvyšší nároky kladené na stroje pro profesionály, kteří potřebují spolehlivý, výkonný ale přitom úsporný výrobní prostředek.

  Profesionální sekačky Honda HRD a HRH mají skelet z vysoce kvalitní hliníkové slitiny, která je společně s dokonalým zpracováním na takové úrovni, že nám umožňuje poskytovat doživotní záruku na skelet, pro naprostou spokojenost našich zákazníků. Na motor zahradních sekaček a ostatní díly sekačky je záruka 5 let.

   

  Spuštění nože aktivací spojky ROTOSTOP

  Rotostop - spojka nože - aktivace nože

  • ROTO-STOP, který umožňuje zastavení nože sekačky bez nutnosti vypnutí motoru, například při vysypávání sběrného koše, přejíždění z garáže na zahradu nebo přes prašnou cestu apod.
  • To vylučuje negativní vliv na motor při častých startech.
  • Nůž se aktivuje až při stisknutí žlutého tlačítka a přitažení páky nože po puštění páky se nůž okamžitě zastaví.

   

   

   

   

  Hydrostatická převodovka

  hydrostatická převodovka - ovládání

  • Pomocí hydrostatické převodovky,která má 10 poloh se plynule nastavuje rychlost sekačky přepnutím za jízdy. Ovládání je podobné tempomatu.
  • Vhodné pro ty,kteří nechtějí běhat za sekačkou a také pro optimální rychlost v různě vysoké a husté trávě.
  • Díky tomu mohou sekačky sekat i přerostlou trávu bez problénu zacpání.

   

   

   

   

   

   

   

  Záruka

  5let záruka

  K tomu není prostě co dotat

  • Záruka po dobu 5 ti let je dnes již nedílnou součástí všech strojů Honda.
  • Úspěšní lidé vyhledávají úspěšné značky.A vězte! I když je Honda často kopírována, zůstává i nadále nedostižena.
  • Záruka 5let platí i pro firmy(zákazníky kupující na IČ)

   

   

   

   

  Výhody sekačeky Honda HRH:

  • kardanová hřídel - pro přenos síly mezi motorem a převodovkou
  • čtyřtaktní PROFI motor Honda, nízká spotřeba
  • seká vlhkou i přerostlou trávu
  • dokonalý sběr
  • hydrostatický pojezd
  • lakovaná hliníková slitina
  • doživotní záruka na skelet
  • možnost mulčování
  • Zastavení rotace nožů Rotostop
  • záběr 53 cm
  • 5-letá záruka

   

  Parametry - sekačka Honda PROFI HRH 536 K4 HXE:

  Hmotnost 60 kg
  Záběr(cm) 53
  Motor 1 válec, 4 takt OHC, GXV 160HZ
  Výkonová kategorie(HP) 5,5
  Pojezd hydrostatický tempomat-kardan
  Průměr kol(přední-zadní) v mm 225-225 (hliník)
  Bezpečnostní brzda nože třecí spojka(ROTOSTOP)
  Nastavení výšky sečení(mm) 22-77 (7 poloh)
  Skelet sekačky lakovaná hliníková slitina,ochranný rám
  Obsah koše (l) 83
  Max. spotřeba paliva (l/hod) 0,65
  Garantovaná hlučnost dB (A) 98
  Sklápěcí rukojeť ne
  Záruka na skelet doživotní

   

  !!!!!!! Naše firma je autorizovaným prodejcem strojů HONDA
  Stroje Honda nejsou určeny k internetovému prodeji! Jako technické zboží vyžadující řádný předprodejní servis, smí být prodáváno výhradně v autorizované prodejně nebo u zákazníka formou předání stroje zákazníkovi společně s jeho zaškolením.

  Šířka
  61 cm
  Výška
  55 cm
  Délka
  120 cm

  Sekačky, křovinořezy,.. Honda

  Předprodejní servis včetně náplní

  od nás máte ZDARMA - obsahuje nastavení parametrů stroje a motoru, doplnění provozních kapalin a vyzkoušení stroje. Předprodejní servis je důležitější částí, aby Váš stroj fungoval správněobsahuje nastavení  stroje a motoru, doplnění provozních kapalin a vyzkoušení,seřízení stroje. Předprodejní servis je důležitější částí, aby Váš stroj fungoval správně(např. otáčky motoru nastavuje až servis!!!, nejsou běžně nastaveny od výrobce)neplatí pro variantu "přepravní služba"  ušetříte 600kč

  Dárek ZDARMA dle výběru

  Dárek k produktu ZDARMA -vždy olej na 1 výměnu po 5 hodinách standarní doprava nad 3 000kč  ZDARMA ušetříte min. 820kč

  Autorizovaný prodej - servis

  autorizovaný prodej a servis zahradní techniky STIGA  poradíme vám s výběrem vhodného stroje

  •  možnost využití prodloužené záruky na 5let
  •  zajišťujeme záruční a pozáruční servis včetně prodeje ND
  • od nás koupíte originální výrobek  STIGA včetně předprodejního servisu a přípravy celého stroje pro provoz, za tyto služby jsme získaly certifikát HONDA

  Komfortní doprava + zaškolení obsluhy u Vás doma

  doprava naším technikem, zaškolení, předvedení, potvrzení záručních      listůnabízíme službu dopravy zboží včetně  předprodejního servisu, zaškolení obsluhy a vyzkoušení u Vás doma. více informací  zde   nabízíme i možnost  odvozu stroje do servisu

  Garance kvality / ceny

  pokud najdete stejný produkt se službami levněji a přesto chcete zakoupit u nás, vyjdeme Vám maximálně vstřícpokud najdete toto zboží levněji (garantujeme Vám stejnou cenu) zavolejte nebo napište dotaz (pokud si odečtete naše služby vždy nakoupíte levněji )  kupujte jen u !!! autorizovaného prodejce !!!! - nekupujte v řetězcích, nákupních centrech nebo u neautorizovaných prodejců - většinou nevědí ani co prodávají, vyhnete se následným problémům

  !!!!!!! Naše firma je autorizovaným prodejcem strojů HONDA
  Stroje Honda nejsou určeny k internetovému prodeji! Jako technické zboží vyžadující řádný předprodejní servis, smí být prodáváno výhradně v autorizované prodejně nebo u zákazníka formou předání stroje zákazníkovi společně s jeho zaškolením.

  Technologie pro sekačky Honda HRD, HRH


  OPTIFLOW – ŘÍZENÍ TOKU VZDUCHU POD SEKAČKOU

  Prostor rotujících sekacích nožů pod sekačkou, na který navazuje kanál průchodu do sběrného koše, je speciálně tvarován tak, aby průtok vzduchu pod sekačkou byl optimální pro všechny pracovní režimy sekačky a způsoby sekání. Je tím docíleno skvělých výsledků jak při sekání se sběrem do travního koše, kdy dochází nejen k dokonalému vyčištění trávníku, ale i k optimálnímu plnění celého objemu koše a tím snížení četnosti vyprazdňování. Sekačka má schopnost posekat a posbírat i mokrou, či vlhkou trávu aniž by docházelo k zahlcení a ucpávání výhozu do sběrného koše. Při mulčování naopak proudící vzduch napomáhá vpravení rozdrcené trávy zpět ke kořenovému systému trávy a není nutné řešit problém kam s posekanou trávou. Při sběru listí je optimálně nadrceno listí do velikosti, kdy lze listí sebrat do sběrného koše a následně uložit do kompostéru. Systém Optiflow značně zlepšuje schopnosti sekačky dokonale posbírat posekanou trávu.


  HYDROSTATIC DRIVE

  Možnost zapnutí a vypnutí pojezdu společně plynulým nastavením optimální rychlosti jízdy sekačky a možností paměti zvoleného tempa výrazně snižuje námahu při práci. Přesně, rychle, pohodlně a bez skoků nastavíte rychlost jízdy tak, aby plně odpovídala pohybovým schopnostem uživatele, povaze terénu, kvalitě trávníku, výšce střihu apod. Takto citlivé a přesné nastavení tempa umožňuje hydrostatická převodovka, která pracuje na stejném principu jako je tomu u těžkých stavebních a silničních strojů. Tomu odpovídá i dlouhá životnost, odolnost a vysoká spolehlivost systému pojezdu. Sekačky s "hydrostatem" ocení opravdoví znalci problematiky sekání travních ploch, velmi nároční uživatelé, vyžadující přesnou a kvalitní práci a profesionálové.


  VLASTNÍ POJEZD

  Sekačky vybavené vlastním pojezdem se hodí na menší a střední travnaté plochy. Sekačky vybavené tímto jednoduchým pojezdem umožňují pojezd zapnout nebo vypnout v závislosti na členitosti či svažitosti terénu a znatelně tak ulehčují práci. Pokud je zahrada příliš rozlehlá na to abyste sekačku tlačili, poslouží zapnutí vlastního pojezdu. Rychlost je závislá na otáčkách motoru a nelze ji měnit. Pouze vypnout a zapnout.


  ROTO-STOP® – DISKOVÁ TŘECÍ SPOJKA NOŽE

  Roto-stop® umožňuje zapnout či vypnout rotaci žacího nože, aniž by bylo nutné vypínat motor. Funguje také jako bezpečnostní brzda během vyprazdňování sběrného koše, při odklízení případných překážek z trávníku během sekání a při přejezdu sekačky po nezpevněných nebo štěrkových plohách za pomoci vlastního pojezdu. Možnost vypnutí rotace nože bez vypnutí motoru značně snižuje úsilí obsluhy na opětovné startování motoru např. po vyprázdnění travního koše. Samotný motor netrpí častým vypínáním a startováním. Samozřejmě i přejíždění se sekačkou z místa na místo je bezpečnější ve srovnání s jízdou s rotujícím nožem. Bezpodmínečná bezpečnost sekaček je pro Hondu prvořadým úkolem.


  SPECIÁLNÍ ŽACÍ NŮŽ

  Sekací nůž je na sekačce nejvíce namáhaná součástka. Kromě toho přímo ovlivňuje kvalitu sekání a především sběru do travního koše. Kromě toho otáčením nože vzniká aerodynamický hluk, který hraje klíčovou roli v celkové hlučnosti sekačky. Navíc se jedná o část, která je velmi ostrá a při práci se pohybuje rychlostí téměř 300 km/h. Musí být dostatečně pevný, aby nedošlo k destrukci a případnému poranění. Proto je tvarování žacího nože, míře zahnutí a šíři lopatky, délce broušeného žacího břitu a pevnostnímu prolisu celého nože u Hondy věnována mimořádná pozornost. Nůž je vyroben tak, aby se díky své speciální konstrukci a použitému materiálu byl při práci dostatečně pevný a nekroutil se, ale aby se při náhodném nárazu na pevnou překážku sám zdeformoval a do jisté míry absorboval energii nárazu, aniž by se zlomil. To znamená vyšší ochranu motoru před vážným poškozením a delší životnost stroje.


  MULČOVACÍ SADA ZA PŘÍPLATEK

  Pro možnost mulčování je nutné dokoupit speciální mulčovací sadu, která obsahuje dva nože (sekací a mulčovací), unašeč, montážní šrouby a speciální záslepku tunelu výhozu trávy do sběrného koše. Mulčovací seadu doporučujeme nechat namontovat u autorizovaného prodejce sekaček Honda.


  Mohlo by vás také zajímat

  Zboží přidáno do oblíbených
  Zboží bylo přidáno do porovnání

  Používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu.

  Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies.