Mulčovač VARI F-550 Hurricane

Mulčovač VARI F-550 Hurricane (1) Zobrazit větší

Představujeme Vám horkou novinku v oblasti mulčování. Jedná se o zbrusu nový stroj - Vyžínač křovin F-550.

Více informací ...

27 990 Kč

Dostupnost: na dotaz

Mulčovač(vyžínač křovin) VARI F-550 Hurricane:


Mulčovač VARI F-550 je osazen výkonným čtyřtaktním motorem HONDA GCV190, má dvě rychlosti, šíři záběru 58 cm a mnoho technických vychytávek, které tento stroj řadí na špičku ve své kategorii.


Mulčovač/vyžínač křovin F-550 je o několik kroků vpřed v použité technologii. Je postaven na novém rámu, který je mnohem tužší a vykazuje o 20% větší pevnost v krutu. Sekací prostor je vyroben z HDG zinkovaného plechu, který se používá v automobilovém průmyslu, a který je velice odolný proti korozi. Navíc je nově tvarovaný, v horní části jsou zkosené plochy pro zvýšení mulčovacího efektu, díky kterým tento stroj nechává o 50% menší travní zbytek oproti konkurenčním strojům. Tvar sekacího prostoru máme patentovaný v evropské databázi OHIM. Další patentovanou novinkou je vysoce funkční vodicí ostruha, která perfektně vede stroj i v tom nejnáročnějším terénu, nevytváří téměř žádný tlak na půdu a neujíždí neposekanou trávu. Ostruhou lze nastavit výšku sečení od 4 do 9 cm v šestnácti polohách.

U mulčovače zůstaly zachovány osvědčené prvky z předchozích generací našich strojů, jako je masivní mulčovací nůž GATOR, bezpečnostní brzda nože, nezávislé spouštění sečení a pojezdu nebo ergonomická řídítka, na kterých jsou použity nové gripy se vzduchovými komorami, které eliminují mikrovibrace od motoru. Řídítka se dají výškově nastavit mnohem citlivěji, a to v šesti polohách. Díky hmotnosti pouhých 56 kg a nízko položenému těžišti se velmi snadno ovládá.


Parametry - mulčovač VARI F-550 Hurricane:

Typ motoru:HONDA GCV 190
Šíře záběru (cm):58
Počet rychlostí:2
Pojezdová rychlost (km/h):1,8 a 2,4
Výška sečení (cm):4-9 - 16 poloh nastavení
Plošný výkon stroje (m2/hod):1300
Doporučená plocha (m2):15000
Hmotnost (kg):56

 


Video - mulčovač VARI F-550 Hurricane 


 • Dárek zdarma
 • Související / Alternativní produkty
 • Recenze
 • Napsat recenzi

  Mulčovač VARI F-550 Hurricane

  Mulčovač VARI F-550 Hurricane

  Představujeme Vám horkou novinku v oblasti mulčování. Jedná se o zbrusu nový stroj - Vyžínač křovin F-550.

  Napsat recenzi