Výprodej - zahradni traktory SECO
Výprodej traktorů Seco Challenge, Starjet, Crossjet, Goliath za výhodné ceny

Výprodej - zahradni traktory SECO V této kategorii nejsou žádné produkty.

Podkategorie

 • Zahradní traktory SECO Starjet UJ 102/110/122 cm s motory 16-24HP

  STARJET II - traktor nové generace

  • cca o 30% větší tunel -> ještě lepší sběr  i mokré trávy za nižší provozní náklady
  • nový tvar skeletu sečení -> ještě lepší střih, sběr za nižší provozní náklady
  • lepší plnění koše s větším objemem 320l a 380l -> úspora času a provozních nákladů při odvozu trávy
  • nová větší palivová nádrž s průhledným oknem -> úspora času sekání + zvýšený komfort obsluhy
  • nová ergonomie traktoru a jinak umístěné pedály pojezdu -> úspora času sekání + zvýšený komfort obsluhy
  • nová litinová náprava s větším výkyvem -> lepší kopírování terénu, větší využití traktoru
  • nové řízení - znatelně menší poloměr otáčení o 30% (136cm z předchozích 182cm)-> úspora času sekání + zvýšený komfort obsluhy
  • všechny změny přispěly k vypepšení ve všech směrech jak konstrukce, kvality, ergonomie, ..., ale tím hlavně k úspoře paliva o 10% a hlavně k úspoře času sekání ( při porovnání předchozího modelu se stejným motorem a na stejné ploše)

  Výhody traktoru Seco Starjet II - traktor nové generace:

  • Český výrobek s dlouholetou tradicí -  vlastní vývoj a výroba zahradních traktorů v jičínské společnosti Seco Industies. s tradicí od roku 1888. Společnost  Seco Industries je v tuzemsku největším výrobcem zahradních traktorů, každoročně vyrobí cca. 6500ks traktorů, z toho přes 70% vyváží do zahraničí např. EU, Německo, Francie, USA, Anglie, Austrálie, Nový Zéland  více...
  • Dvouválcový motor z produkce Briggs and Stratton řada PROFI - VANGUARD s výkonem 21-23HP, Motory Comercial series 22-24HP, Professional serie 20-24HP a základní řada Intek, oproti jednoválcovému má 2x vyšší životnost, vyrovnaný chod, vyšší výkon, nižší spotřebu a nižší náklady. Traktory vyšší třídy jsou osazen\ plně profesionálním a úsporným motorem Briggs and Stratton VANGUARD (modelová řada motorů VANGUARD je vyráběna speciálně v Japonsku, výrobce Briggs and Stratton poskytuje na VANGUARD a Comercial series prodlouženou záruku 3 roky - přečtěte si tiskovou zprávu ). Zde najdete základní rozdíly mezi motory INTEK a profesionálními VANGUARD.
  • Hydrostatická převodovka Tuff Torq (zde si přečtěte zajímavosti o převodovkách) - téměř všechny traktory vybaveny uzávěrkou diferenciálu (neplatí pro nějaké modely Challenge, Starjet p1 a Starjet Exclusive P5). Model Starjet Exclusive 4x4 je vybaven profesionálním pohonem 4x4 s uzávěrkou diferenciálu.
  • Exclusive varianta větší konstrukce traktoru, komfortní sedadlo De-LUXE, větší koš 380l, tempomat, systém vypnutí sečení AUT/MAN, naklápěcí volant doplněný o ovládací kouli a informační panel signalizující: dobíjení, mazání motoru, rezervu paliva, zapnutí nebo vypnutí tempomatu, funkce rotujícího žacího ústrojí a sešlápnutí brzdy.
  •  Revoluční dynamický rám s velmi tuhou a masivní konstrukcí snášející nerovný terén
  • Zaoblený tvar sečení (lepší sběr) , PROFI elektromagnetická spojka sečení Warner domečky a unášeče nožů jsou z tvárné litiny , samostatné střižné kolíky ochrání při nárazu (stačí vyměnit jen střižný kolík za 10kč a né celý unašeč v řádu stovek kč) 
  •  Mokrá, přerostlá tráva - není pro Starjet II problém, traktor má dokonale navržen zaoblený tvar sečení, široké nože, dále následuje velký rovný ocelový tunel bez záhybů, celý sekací systém zakončuje  380l koš jednoznačně největšíve své třídě 
  •  Přední náprava litá z tvárné litiny profesionální ložiska v kolech a řemenicích, řídící tyče se seřiditelnými kulovými čepy, seřiditelná vůle řízení na hřebeni řízení(není nutná výměna při opotřebení, jako u ostatních traktorů) 
  •  Kvalitní konstrukce materiál šrouby a matice s klasickým metrickým závitem(žádné americké whitworthovy jako jsou na některých zahraničních traktorech). Všechny spoje na traktoru Starjet jsou pevné spoje, tzn.šroub + matice(žádné samořezky jako používají někteří výrobci levnějších traktorů). 
  •  Díky  české výrobě jsou náhradní díly na Starjet bez problémů dostupné a prokazatelně  nejlevnějšína trhu.  Řemen na převodovku a sečení v klasickém českém rozměru(např. sečení 17x1375Li -cenově vyjde doslova na pár korun oproti typizovaným řemenům na zahraniční traktory) 
  •  Vysoká hmotnost traktorů ukazuje, že traktory jsou vyráběny zesilných materiálů , tzn.dlouhá životnost- nedochází k deformacím, rám nepraská, apod...

  Rozkres zahradní traktor Seco Starjet II - nová generace UJ 102

  popis traktoru seco Starjet II nové generace

  popis traktoru seco Starjet II nové generace

  Zahradní traktory SECO Starjet od českého výrobce Seco Industries (AGS Jičín) s tradicí od roku 1888. Zahradní traktor SECO STARJET I s označením UJ je primárně určený k sečení nebo mulčování travnatých ploch. Ze široké nabídky traktorů určených od náročného domácího použití až po obecní a komunální plochy si jistě vybere každý. Traktory Starjet denně používá více než pětset obcí k sečení a údržbě obecních ploch. Starjet je také nejrozšířenějším traktorem v ČR v údržbě fotbalových a jiných travnatých hřišť. Mezi naše Vážené VIP zákazníky patří nejprestižnější fotbalové kluby jako je AC Sparta Praha, SK Slavia Praha, Bohemians 1095, FC Slovan Liberec, FK Baumit Jablonec, FK Mladá Boleslav a další. Použitím originálního příslušenství lze Starjet využít po celý rok.

  Zahradní traktor Starjet - v létě seká trávu v zimě uklízí sníh

  Nespornou výhodou traktoru Starjet je možné CELOROČNÍ VYUŽITÍ zahradního traktoru. Pro více informací nahlédněte do příslušenství. Poté travní traktor Starjet využijete nejen na sečení trávy od jara do podzimu, ale celoročně. V zimě s traktorem Starjet můžete uklízet sníh pomocí sněhové radlice, sněhové frézy nebo zametacího kartáče s možností doplnění o rozmetadlo soli. Od jara do podzimu poté můžete traktor převážet materiál za pomoci sklopného vozíku, zametat zpevněné plochy zametacím kartáčem, rozmetat hnojivo nebo travní směs. V neposlední řadě je travní traktor Starjet výborným pomocníkem při podzimním sběru listí.